Co mogą oznaczać siniaki pojawiające się bez powodu na twarzy?

Co mogą oznaczać siniaki wychodzące bez powodu? Dosyc duże, na twarzy.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam wizytę u lekarza rodzinnego i skierowanie do hematologa. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Konieczne badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.