Co mogą oznaczać ślady krwi na papierze toaletowym?

Witam Serdecznie od jakiegoś czasu oraz od zawsze ostatnio trochę częściej(raz na miesiac na 2 miesiace) miewam sytuację kropki na papierze toaletowym krwi. Nie mam zadnych innych dolegliwosci pije bardzo malo plynow taka moja natura. Boje sie bardzo o swoje zdrowie. Czy sytuacja moze byc spowodowana twardym stolcem? Fizycznie czuje sie dobrze, prosze o poradę mam 26 lat. ,

Lek. Tomasz Budlewski

opis może wskazywać na hemoroidy, proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.