Co mogą oznaczać takie bóle uciskowe głowy?

Witam, od 2 miesięcy mam bóle głowy są to bóle usiskowe i pulsowe. Do tego tej ucisk też mam na górna szczękę. I sekundowe kłócie w okolicy prawego oka lub lewej strony głowy pod brwiom. Od ponad miesiąca biorę leki antydepresyjne, bo mam silną nerwice. 2 lata temu miałam tomografia głowy bez kontrastu bo karmiłam piersią. W badanir nic nie wykazało. Tomografie miałam robionom że względu silnych uciskow na głowę i gardło przy tych uciskach traciłam koncentrację i nie umiałam się skupić. Nie umiałam jeść bo miałam dysfunkcje przełykania. Zaczęło się to 2 miesiące po porodzie 3 dziecka lekarz stwierdził że miałam dość ciężki poród i że wszystko wróci do normy. Bóle i uściski minęły i po 2 latach mi to wróciło lecz w mniejszym natężeniu. Byłam u lekarza i czekam na wizyte do neurologa. Czy ktoś może mi pomóc i chodź trochę zrozumieć co mi jest?!.

Konieczny kontakt z Psychiatrą, Neurologiem, może ponownie przydadzą się leki przeciwlękowe, przeciwdepresyjne... Pewnie przeszła Pani depresję poporodową, to wcale nie rzadki problem!!
Do pełnej konsultacji neurologicznej, kontrola ciśnienia krwi i pulsu, ocena badań krwi, innych wyników. Pewnie napieciowe bóle głowy... Bardzo istotna ocena nastroju, snu, problemów, trybu życia, aktywności, diety , Czy nie ma zaburzeń hormonalnych ? zaburzenia miesiączki, niedoczynność tarczycy, anemia , inne niedobory witamin, elektrolitów?? Czy dużo stresów, napięcia emocjonalnego, Jaki sen? Jak gimnastyka, sport, aktywność życiowa i zawodowa? Czy nie ma wad postawy ?
Bardzo ważny spokój, rozmowa z Lekarzem ale koniecznie też z bliskimi osobami, szukanie pomocy, relaks ale i atywność codzienna!
Niezwykle ważna zdrowa dieta, sen, aktywność fizyczna! muzyka, czytanie. Spacery z dzieckiem, na słońce! Suplementacja witaminy D i witamin B, żelaza, Na pewno będzie powoli coraz lepiej, czego Pani serdecznie życzę! Pozdrawiam i zapraszam