Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 9 8 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co mogą oznaczać takie wyniki krwi?

Witam o czym moga świadczyć takie wyniki krwi: Leukocyty 5.46, Erytrocyty 5.08, Hemoglobina 12.4, Mcv 78, McH 25, Płytki krwi 415, P-LCR 19.1, Rdw-CV 15, MPV 9, Ferrytyna 5, Wit. B12 400, Cholesterol 141, Hdl 47, Ldl 84, trójglicerydy 51.6, Nie Hdl 94. Do tego złe samopoczucie od 2 miesięcy, bóle głowy, mrowienia twarzy i głowy, wypadanie włosów, kolatania serca, niskie ciśnienie, zajady, bóle nóg, zimne stopy i dłonie, szorstka skora. Dziękuję za odpowiedz
KOBIETA, 33 LAT 5 miesięcy temu

Badania krwi - potas

Potas jest głównym elektrolitem wnętrza komórkowego w ludzkim organizmie. Jego największe stężenie znajduje się w mięśniach szkieletowych i jest niezbędnym składnikiem do utrzymywania stałych warunków wewnątrz organizmu.

Możliwa anemia mikrocytarna, z niedoboru żelaza... Do interpretacji klinicznej, do pełnej konsultacji ; Anemia z niedoboru żelaza, często też mogą występować niedobory witamin z grupy B, zwłaszcza niedobór witaminy B12, kwasu foliowego, zaburzenia tarczycy, zaburzenia wchłaniania... Konieczna pełna ocena stanu zdrowia, nastroju, diety. Pozdrawiam i zapraszam.

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy