Co mogą oznaczać te brązowe plamienia?

Witam. Od stycznia pojawiły się u mnie plamienia. Najpierw myślałam, że są to plamienia owulacyjne, trwające kilka dni. Jednak po wysiłku fizycznym, po kilku godzinach pojawiła się świeża krew, a następnie brązowe plamienia. Oprócz tego miesiączkuję regularnie. W sierpniu miałam robioną cytologię i USG - wszystko było w normie. Czy powinnam powtórzyć te badania? Czy zrobić jakieś dodatkowe? Pozdrawiam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u ginekologa i sugeruję jeszcze wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam