Co mogą oznaczać te erytrocyty w moczu?

Jestem w 11 tygodniu ciąży. Wyniki krwi wzorcowe. Jednak w moczu pojawiły się erytrocyty świeże 5-10 wpw. Bakterie nieliczne. Nigdy wcześniej nie miałam takich zmian. Nie towarzyszą temu żadne objawy. Żaden ból. Żadne swędzenie, pieczenie. Jaka może być przyczyną? Pani doktor zapytała mnie o ilość spożywanych płynów. Na wizytę jadę dopiero jutro. Proszę o podpowiedź czy powinnam się niepokoić.

Szanowna Pani, na podstawie samego opisu niestety nie jestem w stanie się wypowiedzieć