Co mogą oznaczać te zmiany skórne na nogach i tułowiu?

Witam od dłuższego czasu na pośladkach nogach i tułowiu: plecy i ramiona wyskakują mi dziwne zmiany skórne które przypominają swoim wyglądem trądzik a później zostają po nich czerwono/ dobę plamki. Zmiany te po zdrapaniu długo się goja. Żaden lekarz nie umie mi powiedzieć co to za wysypka:( wszystko zaczęło się jak przestałam karmić dzieci, generalnie posypało mi się zdrowie i to bardzo oraz zaczęły się problemy ze skóra i bole kości, kręgosłupa, brzucha, słabości szukałam przyczyny- zrobiłam szereg badań obrazowych i laboratoryjnych i nikt nie wie co mi jest. Kto Ew jakie badanie mogło by powiedzieć co to za wysypka? Czy jakiś wymaz z tej zmiany, czy dermatolog chociaż byłam u dwóch i nie umieli się za bardzo odnieść do tej wysypki! Z góry dziękuje z poradę.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.