Co mogą oznaczać uderzenia gorąca oraz bóle głowy?

Napady gorąca ,które czasem utrzymują się kilka godzin i pojawiają się nawet podczas odpoczynku ,bóle głowy .Co to może oznaczać ? Proszę o odpowiedź .

Dzień dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

W odpowiedzi na Pani pytanie, zalecałabym Pani by zacząć od osobistej /kontrolnej konsultacji u Lekarza pierwszego kontaktu, który po wstępnym rozpoznaniu zadecyduje o ewentualnym dalszym postępowaniu diagnostycznym (m. in. endokrynologicznym).

Z przesłaniem dla Pani radości i satysfakcjonującego samopoczucia,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605