Co mogą oznaczać wyniki badania EEG?

Witam choruje od 5 lat na padaczka na Początku leczenia lekarz kazał wykonać rezonans magnetyczny i EEG w rezonansie wyszło że wszystko jest dobrze a w EEG wyszły zaburzenia mózgu od tego czasu lekarz dobierał leki i dalej miałem napady a teraz na EEG dwa razy wyszło że się nic nie dzieje a napady są czego może być przyczyna że EEG nic teraz nie wykazuje

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, dalsza diagnostyka, ocena stanu ogólnego, wyników badań, Ważna zdrowa dieta, bez cukrów, regularny sen, spokój... Zależy jakie inne schorzenia i objawy kliniczne ... Jakie wyniki badań; Jaki nastroj?? Jakie napady ????? Pozdrawiam i zapraszam