Co mogą oznaczać wyniki badania mózgu?

Witam W okicy rogu czołowego prawej komory bocznej ognisko hiperintensywne w sekwencji Flair i obrazach T2 zal. o śr. ok. 3mm oraz drugie ognisko hiperinteywne śr. Ok 3mm w istocie białej prawego płata czołowego na granicy z korą-drobne - drobne ogniska demielinizacyjne, najpewniej naczyniopochodne, niedokrwienie. Proszę o podpowiedź co oznaczają wyniki??

Należy dalej diagnozować, celowe byłoby badanie płynu mózgowo-rdzeniowego z prążkowaniem, badanie EEG - najlepiej w warunkach Kliniki Neurologii