Co mogą oznaczać wyniki morfologii krwi przy anginie?

Witam, Mam angine ropną 2 w przeciągu 1,5 miesiąca. Lekarka zaleciła zrobienie morfologi i poziom żelaza oraz rtg klatki piersiowej. Dzisiaj odebrałam wyniki i obawiam się czy nie mam białaczki. Mam podwyższone leukocyty 20,6 K/ul (norma 4,4-11,3),obniżone płytki krwi PLT 151 K/ul (170-394), obniżone LYM% 10.0% (25-40) podwyższone NEUT% 78,7% (50-70) praz żelazo 4.0 umol/l (6.6-26.0). Dodam, że badania były wykonywane w trakcie choroby-anginy ropnej, czy moge mieć obawy,że mam białaczke?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne powtórzenie badań po przeleczeniu, a jakieś dolegliwości? wskazana ponowna wizyta u lekarza rodzinnego, aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami badań.