Co mogą oznaczać wzdęcia i niedoczynność tarczycy oraz brak miesiączki?

Witam. Mam pytanie. Od ok. tygodnia mam objawy świadczące o PMS. Moje miesiączki są dość nieregularne, bo wahają się między. 25, 30 a 34 dniem. Martwią mnie tak silne objawy przed miesiączką... nigdy wcześniej nie były aż tak silne. Za ok. dzień lub dwa powinnam mieć miesiączkę. Czasami moje miesiączki wyglądają dość dziwnie. Pierwsze dwa dni są normalne, kolejne trzy dni nie ma nic... no i ostatnie dwa dni często też są normalne. Dodam, że choruję na niedoczynność tarczycy iu regularnie biorę leki firmy. Letrox 100. U Ginekologa byłam tylko raz w życiu... Od kilku lat mam objawy; niestrawności, wzdęć. Mam 28lat.

Dzień dobry,

powinna się Pani zgłosić do ginekologa w celu wykonania rutynowych badań. Objawy, które Pani opisuje mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi.

Pozdrawiam