Co mogą oznaczać zaburzenia miesiączkowania po cesarskim cięciu?

Witam.Jestem 8 miesiecy po cesarskim cięciu.Pierwsza miesiączkę miałam okolo 6 tygodni po porodzie 09.11.2017-14.11.2017,nastepna 23.11.2017-02.12.2017,pozniej 21.01.2018-30.01.2018,nastepny juz 03.03.2018-08.03.2018,kolejny i ostatni 03.04.2018-08.04.2018 i do dzis a jest 09.06.2018 nie dostalam miesiaczki, zrobiłam kilkanascie testow, ale kazdy negatywny.Prosze mi napisac czy jest możliwość ze jestem w ciazy? Czy po cesarskim cięciu to jest normalne,ze miesiaczki tak dlugo sie reguluja? Co powinnam zrobić? Czy mam sie martwic? Nie ukrywam,ze jestem bardzo niespokojna,poniewaz testy negatywne miesiaczki nie ma a ja nie bardzo jestem gotowa na kolejnego malucha.Jestem po 5ciazach,z tego tylkoj jedna udalo się dotrzymać :( Bede bardzo wdzieczna za odpowied.

Lek. Michał Lenard

Żeby się upewnić, czy jest Pani w ciąży czy nie należy wykonać badanie b-HCG z krwi. Poza tym sugeruję wizytę u ginekologa, który Panią zbada, zleci odpowiednie badania dodatkowe, spróbuje zdiagnozować przyczynę zaburzeń miesiączkowania i zdecyduje o właściwym postępowaniu. Pozdrawiam!