Co mogą oznaczać zaburzenia miesiączkowania po poronieniu?

Dzień dobry Mam takie pytanie straciłam ciążę dwa miesiące temu pierwszy okres po tym zdarzeniu trwał normalnie 5 dni natomiast następny był słaby i trwał tylko 3 dni czy jest to powód do stresu czy może być to spowodowane jeszcze zaburzoną gospodarką hormonalną.

Lek. Michał Lenard

Nie jest to niepokojący objaw, nie ma Pani powodu do obaw. Z czasem cykl miesiączkowy powinien się unormować. Pozdrawiam!