Co mogą oznaczać zaburzenia oddychania u 24-latka?

Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć co mogą oznaczać następujące objawy. Otóż mam problemy z oddychaniem. Czasami w dodatku muszę wziąć bardzo głęboki wdech. Jestem ogólnie osłabiony, głównie to odczuwam przy zmianach pozycji (np. Kiedy wstaje po dłuższym czasie leżenia) ale też mam takie "napaści" osłabienia. Dodam, że moje serce dziwnie bije (kołatanie, raz mocno a raz słabo) oraz mam praktycznie cały czas suche usta mimo że piję dużo wody. Ciśnienie w normie (srednio 120/70, puls 60-80). Co to może być? Jakie badania wykonać? Co do badań serca, robilem, tutaj są wyniki (robione w czwartek): Aorta 28mm, zastawka aortalna prawidłowa | Otwarcie dobre, niedomykalność | Zastawka dwudzielna - wiotki płatek przedni, otwarcie - dobre, niedomykalość ( ) | Zastawka trójdzielna - prawidłowa, niedomykalnosć | Tętnica płuca - prawidłowa, zastawka | Lewy przedsionek 29mm | Lewa komora: wielkość skurczu 40mm, w rozkurczu 30mm (prawidłowa) Kurczliwość (dobra) | Odcinkowe zaburzenia kruczliwości - brak Czynność rozkurczowa - prawidłowa | Tylna sciana: w rozkurczu 8mm (norma) | Przegroda międzykomorowa: grubośc w rozkurczku 9mm (norma) | Osierdznie - wolne | Prawa komora 18mm (prawidłowa) | Inne zmiany: Krążenie Hiperkinetyczne | Wnioski: Cechy MVPc. IM ( ( ) - syndr. Barlowa. Kardiolog przepisał Nebilet (5mg) - 1/4 tabletki raz dziennie. Dodam że w dzień w którym wziąłem ten lek tętno podskoczylo w pewnym momencie do 143/80. Brać nadal lek? Czy odstawić? I najważniejsze, co mogą oznaczać następujące objawy i jakie badania wykonać? Dodam Że jestem po dłuższym okresie zrzucania wagi (w 12 miesięcy schudłem 23 kg - czynnie uprawiałem sport, w stanie w którym jestem aktualnie ciężko mi nawet wstać zrobić obiad...). Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam serdecznie :)

Proponuje przyjmować zalecony lek wg ustaleń kardiologa, który Pana skonsultował. Na efekt trzeba trochę poczekać. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.