Co mogą oznaczać zaburzenia pamięci?

Witam mam 27 lat i mam pewnie problem polega on na tym że chyba mam skleroze zaniki pamięci położę cos gdzies i zaraz nie pamiętam wczoraj np.wyszlam ze sklepu i nie wiedziałam gdzie auto jest zaparkowane troche mnie to przeraża poniewaz sama siedzę z dzieckiem malym całymi dniami czyje się jak wariat jakis

Lek. Paweł Szadkowski

Warto porozmawiać z bliskimi osobami, czy potwierdzają Pani objawy, czy też zauważyli coś niepokojącego. Wtedy warto udać się do neurologa na wizytę.