Co mogą oznaczać zaburzenia równowagi i ucisk w prawej części głowy?

Dzień Dobry. Mam 36 lat. Od około miesiąca zauważyłem, że jak dłużej gdzieś idę to odczuwam taką dziwną niepewność równowagi. Nie są to zawroty głowy. Przypomina to raczej sytuację po wyjściu z auta po długiej trasie. Nie mam tego, jak jadę samochodem, albo na rowerze. Tylko podczas chodzenia. Czuję też w tedy taki dziwny ucisk w Prawej części głowy. Tak w okolicy nad Prawym Uchem. Bardzo proszę o odpowiedź co to może być.

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli objawy są nasilone sugeruję udać się na konsultację do lekarza laryngologa i/lub neurologa. Zaburzenia równowagi mogą wynikać z patologii ucha wewnętrznego lub innych struktur nerwowych. Konieczne jest dokładne badanie w celu ukierunkowania dalszej diagnostyki.