Co mogą oznaczać zaburzenia równowagi u 22-latki?

Witam , po wypiciu napoju jakiegokolwiek czy woda czy sok bujam sie kiwam i jak ide mam problemy z trzymaniem pionu, równowagi, zaczyna mi szybciej serce bić i dretwieje mi skóra na głowie i zaczyna bolec. Czasami jak ide mam wrażenie jak by mi się nogi rozjeżdżały i nie mam amortyzacji .

Lek. Paweł Szadkowski

Powinna pani udać się do lekarza neurologa w celu dokładnej oceny klinicznej i pokierowania dalszą diagnostyką.