Co mogą oznaczać zawroty głowy u 32-latka?

witam,, od jakis 4 miesiecy czuje jakby uczucie pijanej glowy .mam skrzywiona przegrode nosowa i od kilku lat splywa mi caly czas po sciance tylnej ten sluz ,,jest on koloru bialego takiego przezroczystego , nie zielonego, przypomne jeszcze ze mialem jakies 4 lata temu chore zatoki lecz wyleczylem , moze i podleczylem i takie uczucie pijanstwa przestalo mnie meczyc ,, jakos 4misiace temu znow odczulem takie uczucie pijanstwa i trzyma mnie do tej pory,, czasmi odpuszcza na jeden dzien a czasami trzyma tygodniami,, nie wiem co mi jest ,,podejzewam ze mam tak mocno zapchane zatoki ze nie chce to mnie juz puscic ,, chyba ze jest to cos innego,, odczuwam rowniez taki stan calodobowego zmeczenienia chodze na silownie lecz nie moge brac duzych ciezarow bo zaraz lapie mnie zmeczenie,wczesniej tak nie mialem,, zbadalem tarczyce wszystko ok jedynie tsh jest na pograniczu lecz nie przekracza normy. testosteron,, badalem mam 500tych jednostek a minimum to 200 z groszem . prolaktyne mam zawyzona moj wynik to 22 a minimum to 15,, co mi moze byc ? czy mam zawyzony estrogen i dlatego takie rozne zachowania organizmu mam? chcialbym porozmawiac z lekarzem sportowym lecz siedze w hamburgu i ciezko tu o polskiego specjaliste sportowego,, pomocy,, podaje swoj email ,,

Lek. Paweł Szadkowski

Trudno na podstawie pana opisu powiedzieć dlaczego odczuwa pan takie dolegliwości. Ze względu na zawroty głowy sugeruję udać się do neurologa w celu wykonania dokładnego badania neurologicznego, a w następnej kolejności do laryngologa.