Co mogą oznaczać zimne poty u 35-latki?

Dzień dobry, Mam dwa pytania do Państwa, Pierwsze: Od kilku dni mam dość niepokojące objawy. Otóż są to nocne zimne poty, występują tylko w nocy,za dnia nie mam takich objawów, dodam że jest mi wtedy bardzo zimno, i budzę się w nocy cała zlana zimnym potem. Trwa to już od około tygodnia. Czy może być to objaw torbiela na jajniku? Został on u mnie zdiagnozowany ok 1,5 miesiąca temu. Okazał się duży ok.7cm, Został mi przepisany antybiotyk, po czym okazało się że torbiel tylko się zmniejszyła. do 4cm. Następnie został mi przepisany kolejny antybiotyk. Teraz jestem przed wizytą u ginekologa, gdzie będę musiała udać się dopiero po miesiączce. Dodam jeszcze że odczuwam lekkie bóle w dole brzucha. Czasem boli czasem nie. Moje drugie pytanie dotyczy leczenia torbiela . Lekarz sugerował leczenie tabletkami antykoncepcyjnymi. Przez jaki okres czasu musiała bym je brać? Czy będe musiała brać je przez całe życie? czy dopóki torbiel zniknie. Dodam ze mam 35 lat i nie mam jeszcze dzieci. Wiec wolała bym nie brać tabletek antykoncepcyjnych. Chyba że przez pewien okres czasu żeby zaleczyć torbiel?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że wskazana jest konsultacja internistyczna i ocena ogólna, co do kwestii ginekologicznej proszę kierować się zaleceniami lekarza ginekologa.