Co mogą oznaczać zmiany na tylnej części języka?

Około tydzień czasu mam na języku na tylnej części po obydwu stronach takie dziwne rany jakby wrzody próbuje różne płukanki chlorchinaldin trochę przybladło ale martwię się czy to może być rąk języka? Mam42 lata

Szanowny Panie bez badania przedmiotowego nie jestem w stanie Panu pomóc. Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu