Co mogą oznaczać zmiany podskórne na brzuchu?

witam od 4 lat mam kaszkę pod skorą szczegolnie na brzuchu jest to wysypka ktora nie jest wypukła i nie swędzi,jest tak jak by pod skórą, pęłno kropeczek tak jak by popękanych naczynek,pojawia się i znika nieraz mocniej nieraz lżej,mam tylko przeczuloną skorę jak dotykam,moje usta są bardzo czerwone i pieką,moj organizm jest suchy,rece,uszy,sluzowki w nosie,oczy,wszystko piecze szczypie i jest suche,badałem alergie (wszystko) i testy na sjorgena (ana) i wszystko jest ok.co to moze być ?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele i konieczna diagnostyka . Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badam będzie można zalecic dalsze postepwoanke