Co mogą oznaczaćmoje problemy z erekcją?

WITAM Mam 24 lata. od 3 lat zmagam sie z brakiem erekcji (bo wtedy podjąłem próbę seksu z partnerką i wtedy zauwazyłem,ze cos jest nie tak) Byłem u urologa on twierdzi,że jestem zdrowy, Badania jakie przeprowadził : Immunologia : Antygen swoisty dla stersza (PSA) Prolaktyna (PRL) Testosteron,Tyreotropina (TSH) Biochemia : Glukoza oraz badanie moczu. Wszystko wyszło niby dobrze.. Nie posiadam porannych,spontanicznych,nocnych erekcji. Moje pytanie : Czy są jeszcze jakieś badania,które mógłbym wykonać w celu dowiedzenia się co mi jest? Może przyczyną jest wieloletnia masturbacja,którą należy odstawić? jeżeli tak to po jakim czasie zauważyłbym,że jest lepej? Dodam jeszcze,ze przed stosunkiem biorę sildenafil penis staje przy pocałunkach,lecz po chwili od wprowadzenia go do pochwy opada.. Ale jeżeli to czynniki psychogenne to raczej miałbym poranne erekcje...?

Dzień dobry!

Wobec ogólnie dobrych wyników badań, silnych, utrwalonych nawyków masturbacyjnych oraz utracaniu erekcji przed penetracją najbardziej prawdopodobne są przyczyny psychologiczne.

Nie jest możliwe odgadnąć, przewidzieć, jakiego rodzaju i w jakim tempie zachodziłyby zmiany wobec ograniczenia, eliminacji masturbacji.

Pozdrawiam!