Co mogą znaczyć białe plamy na penisie?

Witam coś dziwnego dzieje się na moim penisie białe plamy na członki i tak jak ściągnę napletek czasami podwija się tak że ciężko ściągnąć skure a uwiera

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam wizytę u lekarza rodzinnego, w celu oceny opisanych zmian. Najprawdopodobniej mają one charakter infekcji grzybiczej, lecz konieczne jest różnicowanie z innymi zmianami (np. leukoplakią). Pozdrawiam i życzę zdrowia!