Co mogą znaczyć bóle w okolicy czoła?

Dzień dobry miewam bole w okolicy czoła i przechodzi trochę do nosady badanie neurologiczne wyszło prawidłowo okulista laryngolog tez prawidłowo jeszcze tylko musze zrobić rezonans magnetyczny od czego to może być mogę mieć jakiś nerw uszkodzony

Lek. Paweł Szadkowski

Pani dolegliwości mogą wynikać z zapalenia zatok (jedna z najczęstszych przyczyn opisanych dolegliwości), ale trudno to jednoznacznie określi na podstawie pani opisu (konieczne poszerzenie wywiadu i badanie). Najlepiej stosować się do zaleceń lekarzy prowadzących.