Co mogą znaczyć ciemniejsze kolana u dziecka?

Witam. Jestem mamą 2 letniej dziewczynki i od pewnego czasu zauważyłam, że ma takie jak by ciemniejsze kolanka. Dodam że mało na kolanach klęczy nawet podczas zabawy. Nie byłam z tym u lekarza bo nasza Pani doktor zawsze twierdzi że ja przesadzam że wszystkim. Czy to może być coś poważnego? I czy jest potrzeba żeby to obejrzał lekarz?

Lek. Tomasz Budlewski

jeśli Panią coś niepokoi wskazana jest wizyta u lekarza pediatry po badaniu będzie możnacoś więcej powiedzieć. sądze że wizyta jest wskazana a czy jeszcze gdzieś na ciele są podobne zmiany lub jakieś inne przebarwienia?