Co mogą znaczyć częste bóle brzucha w różnych miejscach?

Witam. Mam czeste bole brzucha w roznych miejscach. Tak jakby lekkie klocia. Do tego dochodza wzdecia po jedzeniu i zgaga. Wszystko sie utrzymuje od jakiegos czasu a po tabletkach na zgage i tym podobnym mija. Czuje tez jakby pulsowanie w roznych partiach brzucha. Co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest podstawowe badanie lekarskie i być może zlecenie np usg