Co mogą znaczyć dolegliwości po otrzymaniu blokady w kark i dolną część kręgosłupa?

Witam, Jakieś pół roku temu lekarz zapodał mi blokadę w kark. Od tamtego czasu mam problem z czytaniem (zawroty głowy i ból pośrodku oczu, zlewania się słów). Kolejną blokadę otrzymałam w ubiegłym tygodniu także w kark i dolną część kręgosłupa z powodu drętwienia prawej nogi... Co robić?

Proponuję konsultować się bezpośrednio z lekarzem, który wykonywał blokadę, To najpewniej skutek uboczny blokady, niestety raczej nie do cofnięcia. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.