Co mogą znaczyć dwie białe plamki na ustach?

Dzień dobry. Rok temu pojawiły mi się 2 białe plamki na ustach. A dokładnie na dolnej wardze. Jedna znikła od razu. Druga jest do dzisiaj I mam wrażenie że jest większa. Miejsce to jest gładkie. Nic nie wystaje. Nie boli. Nie leje się. Ale jest to dla mnie duży defekt kosmetyczny. Codziennie nawilżam usta. Co to może być ??? Jak temu zaradzić???

Dzień dobry, proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Po obejrzeniu i zbadaniu zmian lekarz będzie mógł postawić diagnozę i wdrożyć odpowiednie leczenie.