Co mogą znaczyć krótkotrwałe drgawki w ciągu dnia?

Witam. Zauwazylam, ze od pewnego czasu (miesiac? Dwa?) zaczely sie u mnie pojawiac krótkotrwałe drgawki calego ciala, coś w rodzaju wzdrygnięcia się. Zdarzaja się zwykle podczas snu tak z parę razy, ale ostatnio przytrafia mi się takze w ciagu dnia., szczególnie jak jestem zmęczona. Nigdy wczesniej to nie wystepowalo. Czy konieczna jest wizyta u lekarza? Jest czym sie niepokoic? Czy moze to byc niedobor jakiegos pierwiastka? Dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam

Tak, wskazana wizyta u lekarza. Z opisu to raczej dreszcze, skurcze mięsni, a nie drgawki...
Opisane objawy mogą wskazywać na zaburzenia nastroju, Zaburzenia nastroju i łaknienia mogą dawać różne objawy ; Najważniejsza ocena objawów , ocena sprawności i stanu ogólnego Pacjenta, obciążeń zdrowotnych, trybu życia, nastroju... wyników badań, leczenia etc... Pozdrawiam