Co mogą znaczyć krwiste upławy a następnie brunatne plamienie?

Nietypowe upławy Witam, okres powinnam dostać 13.08. 20.08 pojawiły się krwiste upławy, które pomyliłam z początkiem miesiączki. Po godzinie ustały, następnego dnia wystąpiło brunatne plamienie, kolejnego dnia różowe. Nigdy nie miałam podobnych dolegliwości, wykonałam trzy testy ciążowe, w kilku dniowych odstępach, każdy z wynikiem negatywnym. Co może być przyczyna takich powikłań?

Lek. Paweł Szadkowski

Najpewniej jest to po prostu miesiączka, po prostu ma inny charakter. Jeśli nie ma Pani żadnych dolegliwości, nie powinno być powodu do niepokoju.