Co mogą znaczyć moje nieregularne miesiączki?

Witam jestem po cesarce urodziłam w kwietniu 25 kwietnia pierwszy okres był w maju od tej pory ciągle miesiączki są nie reguralnie jeśli chodzi o samopoczucie czuje się bardzo dobrze tylko miałam ostatni okres w sierpniu potem 2 tyg po okresie dostałam płomienie i cisza zrobiłam test dla świętego spokoju z porannego moczu aż 2 wyszły nie pozytywne A tak wogole zabespieczamy się prezerwatywa Niewiem czego to jest wina czy jeszcze mam czekać na ten okres co robić boję się że to jest jakaś choroba wbijam sobie do głowy od razu mówię nie karmilam wogole piersia PIERWSZY OKRES W MAJU 8 MAJ 7 DNI 2 oKRES CZERWIEC 29 7DNI 3 OKRES 4 SIERPIEN 7 DNI .

Proszę wykonać test z krwi betahcg celem wykluczenia/potwierdzenia ciąży. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.