Co mogą znaczyć moje objawy po urodzeniu dziecka?

Witam mam 28 lat i 5 miesiecy temu urodzilam dziecko gdzy mala miala miesiac zaczely dziac sie cuda ze mna zaczelam sie bac o nia potem druga corka zemndlala mi na rekaxh wtedy jakis czas bylo ok puzniej zachorowalam na grype zaladkowa i zaczely sie schody zle sie czulam mam lek wyniki badan sa ok kiedy lekazowi powiedzialam co mi dolega powiedzial ze wyniki mam idealne ze nie mam wymyslac se chorob a ja nadal zle sie czuje nie mam sil na nic a kiedy juz mam to czar pryska zaczyna krecic mi sie w glowie drentwieje mi twaz nic nie moge mowic kolata mi serce a kiedy to puszcza boli mnie silnie glowa co mi dolega

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z psychiatrą, celem wykluczenia psychogennego tła tych dolegliwości. Pozdrawiam.