Co mogą znaczyć moje sny o śmierci i przyspieszone tętno oraz problemy z oddychaniem po obudzeniu?

Dzień dobry od jakiegoś czasu mam sny o śmierci jak się budzę w nocy to później czuje się po nim zle mam przyspieszone tętno i myśli o śmierci i czuje że tracę oddech jakbym miała zemleć Ale przechodzi po kilkunastu minutach

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Aby była możliwa odpowiedź na Pani pytanie, celowa byłaby konsultacja diagnostyczna, w Poradni Leczenia Zaburzeń Snu, celem dotarcia do prawdziwej przyczyny, niepokojących Panią treści sennych.

Serdeczności oraz pomyślności w codzienności Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605