Co mogą znaczyć problemy z napadami agresji i płaczu?

Mam 22 lata. Od pewnego czasu mam problemy z napadami agresji i płaczu bez jakichś poważnych powodów. Wyglda to tak, że zaczynam płakac, a gdy ktos probuje mnie uspokoic staje sie sie wobec tej osoby agresywna. Po okolo 15min ataku jestem zmeczona i zaczyna chciec mi sie spać. Dodam ze byłam z tym u lekarza pierwszego kontaktu. Zlecił mi badania hormonów tj. Tsh, ft3, ft4, kortyzol, poziom glukozy, również z obciazeniem i insuliny. Wszystkie te badania wyszły w normie, a w usg tarczycy wyszło ze tkanka gruczolowa jest O niejednorodnie obniżonej echogenicznosci. Dodam ze wlasciwie od urodzenia jestemmam alergikiem mam spora nadwage i ciezko jest mi zrzucić zbędne kilogramy . Do tego od kilku miesiecy pojawiło sie nieregularne miesiączkowanie. Proszę o poradę do jakiego specjalisty mam sie wybrać i czym to wszystko moze byc spowodowane.

Witam Panią,
Nie wspomina Pani nic o tym, jaki tryb życia Pani prowadzi.
Czy przeżywa lub przeżywała Pani jakieś stresujące sytuacje?
Problemy, które Pani opisuje mogą być reakcją obronną
ludzkiej psychiki na stres, lęk, przeżywane emocje,
czy traumatyczne przeżycie w przeszłości.
Nikt nie płacze bez powodu.
Istnieje wiele przyczyn nadmiernej emocjonalności i płaczliwości.
Pani objawy mogą wskazywać na zaburzenia nerwicowo – depresyjne.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas
osobistej konsultacji.
Przede wszystkim ważne jest, żeby Pani problem został
prawidłowo zdiagnozowany.
Żeby Pani pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę Pani problemu,
dotrzeć do jego źródła, i na tej podstawie opracować
właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani odzyskać równowagę wewnętrzną,
wypracować umiejętności radzenia sobie ze stresem, z emocjami ,
a także uporać się z pozostałymi dolegliwościami.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,
psycholog,
konsultacje@psycholog24online.pl
tel. 505 075 298,
http://psycholog24online.pl