Co mogą znaczyć problemy z pamięcią i koncentracją u mojej dziewczyny?

Moja dziewczyna ma problemy z pamięcią, lub jest rozkojarzona, cały czas wmawia mi że o czymś mi mówiła podczas gdy sytuacja nie miała miejsca lub poprostu miała miejsce ale w jej trakcie przekazała mi sporo mniej informacji niż jej się wydaje. Często z tego powodu się kłócimy bo myśli że jej nie słucham

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za zaufanie :)

Zaprezentowane przez Pana, niepokojące u Pana Dziewczyny symptomy, są wskazaniem do osobistej/kontrolnej konsultacji
neuropsychologicznej, celem oceny funkcjonowania poznawczego
(m. in. pamieć, koncentracja).

Serdeczności i pomyślności dla Pana i Pana Dziewczynie,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605