Co mogą znaczyć problemy z popędem seksualnym?

Witam, mam 20 lat i pewien "problem". Nie odczuwam popędu seksualnego. W czasie stosunku nie odczuwam praktycznie nic. Po zmianie partnera to samo. Ginekolog nie stwierdził odchyłów, badania krwi wszystkie w normie. Co to moze byc? Pytam z ciekawoaci ponieważ taki brak popędu absolutnie mi nie przeszkadza.

Dzień dobry!

Przyczyn może być bardzo wiele. Każdy człowiek i każda historia jest inna. Zachęcam do lektury licznych artykułów na ten temat, a jeśli chciałaby Pani głębiej przeanalizować własną historię, cechy swojej osobowości i seksualności - do konsultacji z psychologiem.

Pozdrawiam!