Co mogą znaczyć skurcze stóp i łydek w ciąży?

Dzień dobry Mam 27 lat. Jestem w pierwszej ciazy. 34 tydzień. Od jakiegoś czasu w nocy i nad ranem mam uporczywe i częste skurcze stóp i łydek. Zdsrzs sie ze nawet 5 w ciagu nocy. Są bardzo bolesne. Przyjmuje magne b6 3x dziennie. Czy cos jeszcze moge zrobic zeby im zapobiegac lub zeby szybciej mijaly? Czy to tylko tak w ciazy czy może mi tak już zostać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić objawy lekarzowi prowadzącemu ciąże , po badaniu lekarz określi dalsze postępowanie