Co mogą znaczyć takie krostki na ścianach policzkowych?

Na ścianach policzkowych na wewnetrznej stronie czyli w jamie ustnej mam białe krostki a na gardle zółte plamki, czerwone gardło ,uczucie ciała obcego przy jabłku adama ,swędzi mnie gardło, powiększony wezeł chłonny pod żuchwowy, czasami odksztuszam gestą przezroczysta wydzielinę, dodam że mam chore zatoki i 2 zęby do wyleczenia. Proszę o poradę co to może być.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.