Co mogą znaczyć takie wahania wagi??

Witam, mam 27 lat i od pół roku mam wahania wagi. Na dodatek od jakiegoś czasu doszły wieczorne nudności i ciągłe bóle głowy, jednocześnie zniknął wzdęty brzuch (ale to chyba zasługa treningów). Moja waga zawsze utrzymywała się na poziomie 54 kg, a teraz mimo ćwiczeń, biegów i diecie waha się w przedziale 56,5 do 57,5.

Witam serdecznie,
proszę wykonać badania tarczycy i sprawdzić cukier na czczo i po obciążeniu glukozą.
To, że Pani waga wzrosła może być efektem treningów ponieważ mięśnie są cięższe niż tkanka tłuszczowa. Ponadto po treningu często puchniemy i tym samym masa ciała wzrasta. Zastanawiam się tez ile czystej wody Pani pije i jak wygląda Pani dieta, ponieważ niepokojące są nudności i bole głowy.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana można opisać mi na maila swój przykładowy dzień - co Pani zjada, jakie porcje, jak często są posiłki, ile czasu po przebudzeniu zjada Pani śniadania a ile czasu przed snem kolację itp. Ja chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy żywieniowe.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Joanna Wasiluk
Dietetyk