Co mogą znaczyć takie wyniki u mojego syna?

Bardzo proszę o pomoc ,syn ma bóle brzucha ,wyniki alat 285 ,ast 176,ggtp 604 ,dwa lata temu miał alat 400,ast 107,ggtp 226 ,miał zrobione badania :trzy razy usg ,na którym wykazano pżw poszerzony do 8mm bez złogów i pęcherzyk żółciowy cienkościennych obkurczony bez możliwości oceny poza tym wszystko w normie ,badania w kierunku żółtaczkę zakaźnych ujemne,badania genetyczne w porządku ,teraz dostaliśmy skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu do szpitala rejonowego i tam nas nie przyjęli bo nie będą potrafili mu pomoc ,nawet usg nikt nie zrobił ,wizytę u profesora mamy dopiero na środę ,martwię się o syna i proszę napisać o tych wynikach co mogą oznaczać ?

Szanowna Pani, wyniki wskazują na patologię w obrębie wątroby jednakże nie mogę stwierdzić co to jest dokładnie