Co mogą znaczyć te dolegliwości przy braniu tabletek?

Witam, stosuje tabletki antykoncepcyjne vines, obecnie jest to 16 tabletka drugiego opakowania. Podczas pierwszego opakowania bralam silne antybiotyki , wystapilo delikatne plamienie , ale miesiaczke dostalam tak jak mialam dostac - przy tabletkach placebo. Zaczelam drugie opakowanie i wszystko bylo w porzadku do momentu 16 dnia w ktorym dostalam okres... ból brzucha i pleców i objawy takie jak przy normalnym okresie. jestem przerażona. dodam ze w ulotce jest zapisane , że w pierwszych miesiacach moze wystapic krwawienie srodcykliczne...

Dzień dobry, podczas przyjmowania pierwszych opakowań takie krwawienia i plamienia nie są powodem do niepokoju. Jeżeli jednak krwawienia powtarzają się lub przedłużają, proszę udac się do ginekologa.