Co mogą znaczyć te problemy z palcem?

Miesiąc temu mój palec wskazujący u lewej ręki cały zsinial, opuchl i zrobił się spuchniety. Na stawie z lewej strony pojawiła się narosl (tak jakby był tam jakiś płyn). Po jakimś czasie to zmalalo, ale skóra w tym miejscu jest nadal pomarszczona, ma nieregularny kształt. Pod skórą widać tak jakby niebieski kolor, myślę, że to chyba krew. Co mogę z tym zrobić? Byłam u lekarza i na przeswietleniu, ale nic nie wykazało. Bo lekarz powiedzial, że lepiej jakbym przyszła z napuchnietym palcem bo on teraz nic nie widzi.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym w przypadku wystąpienia tych dolegliwości udać się do chirurga.