Co mogą znaczyć zmiany skórne na palcu?

Od kilku miesięcy na palcu pojawiają mi się kropki wypełnione płynem są bardzo malutkie trzeba się dokładnie przyjrzeć żeby je dostrzec. Poza tym czasem to miejsce mnie swędzi ,a płyn znika i pojawia się sucha skóra która potem się lekko łuszczy. Zauważyłam że palec inaczej wygląda tzn jest jest nieco podpuchnięty . Co to może być?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.