Co mogę zrobić, aby przybrać na wadze?

Witam. Od kilku miesięcy próbuje przytyć, ale moja dieta nie przynosi rezultatów. Mam 180 cm wzrostu, waże 69 kg i jestem strasznie chudy. Co mogę zrobić aby przybrać na wadzę?

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam serdecznie,
masa ciała jest na prawdę ok.
Ale jeżeli zalezy Panu na zwiekszeniu masy ciała, to dieta podobnie jak w odchudzaniu, tzn. zmiana nawykow zywieniowych na stałe i dodatni bilans energetyczny, czyli znacznie wieksza ilosc pozywienia niz Pana zapotrzebowanie energetyczne.
Jesli jest Pan zainteresowany konsultacja.
zapraszam: ulewicznatalia@gmail.com