Co mogę zrobić, aby schudnąć chociaż kilka kilogramów?

Witam! Jestem młodą kobietką:) Mam problem ponieważ chcę schudnąć. Mam 13 lat, 166 cm wzrostu, ważę ok. 74 kg ;(
13 LAT ponad rok temu

Witam,

Zanim porozmawiamy o diecie, prosiłabym Cię o rozmowę z rodzicami i udanie się na wizytę kontrolną u lekarza.
Trzeba sprawdzić, czy nadmierna masa ciała nie jest wynikiem jakichś zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu.
Na pewno nie możesz odchudzać się na własną rękę, bez opieki lekarza/dietetyka i wiedzy rodziców.

Zajrzyj na:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci

Pozdrawiam