Co mogę zrobić, by po godzinie od umycia cera była mniej tłusta?

1. Dzień dobry. Mam bardzo tłustą cerę, 14 lat. Stosowałam już praktycznie wszystko. Co mogę zrobić, by po godzinie od jej umycia była mniej tłusta? Dziękuję z góry. 2. Mam 169 cm, 60 kg wagi. Mama ma 173, tata 182. Czy urosnę jeszcze? Co zrobić, by urosnąć?

Proszę nie myć buzi, tylko oczyszczać ją płynem micelarnym - np La Roche Posay. Potem nałożyc delikatny krem nawilżający Tołpa i poczekać kila tygodni aż twarz się uspokoi - przestanie nadmiernie wydzielać sebum/tłuszcz.

Pozdrawiam serdecznie.

P.S. Pewnie, że urośniesz!:)

Dzień dobry,

Myślę, że warto udać się do kosmetologa na konsultację.
Specjalista obejrzy twarz i dobierze właściwą pielęgnację domową jak i gabinetową.
Poza tym zawsze pod ręką możesz mieć bibułki matujące - są niewielkich rozmiarów i dają efekt od razu po zastosowaniu.

Pozdrawiam