Co mogę zrobić, by przytyć przynajmniej te 10 kg?

Witam, mam 15 lat, 185 cm wzrostu i ważę 52 kg, czyli jestem bardzo chudy. Odkąd pamiętam taki byłem i nie mogę przytyć. Jem normalnie. Co mogę zrobić, by przytyć przynajmniej te 10 kg, albo i trochę więcej?
15 LAT ponad rok temu

Witam,
informacje na temat diety na przytycie znajdziesz na naszej stronie w kategorii http://portal.abczdrowie.pl/dieta-na-przytycie. Takie zalecenia powinny Ci pomóc w właściwym dobieraniu produktów i unikaniu błędów żywieniowych.
Dodatkowo warto sprawdzić, czy jesteś zdrowy i nie chorujesz np. na nadczynność tarczycy, która objawia się bardzo niską masą ciała i jej utratą. Warto zrobić badania, aby wykluczyć wszelkie choroby, a potem zacząć stosować dietę.
Jeśli sam nie dasz rady, możesz udać się do dietetyka, który ułoży dietę dobraną specjalnie dla Ciebie.
Pozdrawiam