Co mogę zrobić, żeby znowu zacząć tracić kilogramy?

Witam. Od września 2016 r zaczęłam dietę. Waga 111 kg wzrost 175 cm. Teraz waga 99 kg. Przed rozpoczęciem diety byłam u dietetyczki ktora dała mi wskazówki co jeść czego unikać. Jem co 3 godz. , mniejsze posiłki bez słodyczy i słodkiego picia. W diecie miałam kilka przerw ale waga raczej nie wzrastała. Teraz gdy od jakiegoś czasu ponownie sie odchudzam nie mogę wcale schudnąć. Dodam ze raczej nie ćwiczę jedyne co to dużo spaceruje. Co mogę zrobić żeby znowu zacząć tracić kilogramy ?

Ewa Gonia Dietetyk, Tychy

Proszę wykonać badania krwi i moczu. Ponownie udać się do wykwalifikowanego dietetyka.
W oparciu o wyniki i wywiad żywieniowy dietetyk ustali dla Pani program, który pomoże Pani osiągnąć rezultaty.