Co mogła znaczyć plamka widoczna na usg?

Byłam dziś u ginekologa. Zrobiła mi badanie USG, dodam ze to moja pierwsza wizyta. Pokazała mi ten obraz, chwaląc że wszystko ładnie, wszystkie wymiary są prawidłowe, i że jest dobrze. Jednak mnie zaniepokoiła widziana przeze mnie ciemna plamka po lewej stronie ku górze. Dodam że testy ciążowe robiłam, i wyszły negatywnie. Dodam że pani ginekolog jest " sprawdzonym" lekarzem, również przez moją mamę. Mam się czego obawiać?..

Lek. Paweł Szadkowski

Gdyby coś było nie w porządku, lekarz by to zauważył i poinformował Panią. Nie powinno być powodu do niepokoju.